info@trapezysoukup.cz
+420 602 504 403

Trapézy mají jedinečné vlastnosti a možnosti použití, při zachování nízké pořizovací ceny. Tato skutečnost s sebou přináší několik nepřehlédnutelných výhod, které mohou sehrát klíčovou roli v rozhodování zákazníka.

Nízká hmotnost:
Jednou z hlavních výhod profilů je jejich nízká hmotnost a přitom vysoká únosnost. Díky této vlastnosti dochází ke snížení nákladů již při projektování konstrukce, která tak může být odlehčená.

Jednotný vzhlet střechy a pláště:
Možnost použití profilů na celý plášť budovy, tedy jako střešní krytinu a zároveň jako plášť obvodových stěn, zajišťuje budově jednotný a ucelený vzhled, který je charakteristický pro současnou moderní architekturu.

Trapézy na míru zákazníka:
Profily se vyrábějí v délkách, které určuje zákazník a to s milimetrovou přesností. Výhodou je potom snadná a rychlá montáž, při které nevznikají odpady, které by dále prodražovaly zamýšlenou realizaci.

Široká škála povrchů a barev:
Zákazník má možnost zvolit si požadovaný povrch profilů, který je buď metalický (pozink, aluzinek), nebo opatřený organickým lakem s širokou škálou barev a odstínů. Tato variabilita umožňuje využití nejrůznějších architektonických řešení.

Dlouholetá životnost:
Trapézové plechy jsou vyráběny z ocelového plechu žárově pokoveného vrstvou zinku nebo aluzinku. Tato metalická úprava dává povrchu životnost na několik desetiletí, pokud je navíc povrch opatřen některým typem lakové úpravy je zajištěno další prodloužení životnosti.