info@trapezysoukup.cz
+420 602 504 403

Společnost Trapézy Soukup s.r.o. ze Zlína se zabývá výrobou a prodejem kovových trapézových plechů s mnohostranným využitím ve stavebnictví a strojírenství, převážně jsou naše plechy využívány k opláštění budov, či jako střešní kryti na nejrůznějších stavbách, od průmyslových až k privátním.

Tým lidí, který utváří naši společnost, čerpá z dlouholetých zkušeností z prodeje trapézových plechů a to již od 90“ let minulého století. Tyto zkušenosti a dlouholetá praxe nás přivedly k myšlence nespoléhat se pouze na dodávky od našich dodavatelů, ale začít se zabývat přímou výrobou profilů, které naši zákazníci požadují nejčastěji.

Naše myšlenky jsme přetvořili v činy a v roce 2013 jsme založili rodinnou firmu Trapézy Soukup s.r.o.. V tomto roce rovněž započalo budování profilovacího centra, které od jara 2013 disponuje zcela novou moderní profilovací linkou na výrobu trapézových plechů, konkrétně profilu T35. Budování centra pokračuje, takže jsme na podzim r. 2013 spustili další novou linku, která bude schopná vyrábět profil T40.

Trapézy, které vyrábíme a dodáváme našim zákazníkům, v sobě spojují kvalitu a funkčnost s desítky let trvající životností, a to vše za přijatelnou cenu.

DSCF6401
DSCF6397